Miguel García Casas gimė 1994 m. Les Coves de Vinromà (Castellón, Ispanija), kur pradėjo muzikos studijas pas Israel Salvador ir Félix García. Kartu su studijomis jis dalyvavo daugelyje meistriškumo kursų ir „Aula de Trombón Stomvi“ pas Carlos Gil ir Inda Bonet.
Vėliau jis su pagyrimu baigė bakalauro studijas Karališkojoje Madrido muzikos konservatorijoje pas prof. Elies Hernandis.
Vėliau jis studijavo prof. Ian Bousfield klasėje muzikos atlikimo menų magistro laipsnį Hochschule der Künste Bern, jam buvo suteikta Dávalos-Fletcher fondo (Castellón), BBVA/JONDE fondo, LYRA Stiftung, Geert stipendija.
Dalyvavimas jaunimo orkestruose, tokiuose kaip JONDE ar SHMF Orchestra Academy, taip pat stažuotė OSIB, OCNE ir TOBS, suvaidino labai svarbų vaidmenį jo, kaip orkestro muzikanto, tobulėjimui.
Miguel bendradarbiavo su tokiais orkestrais kaip OSRTVE, EPOS, OSM, Le Concert des Nations, Ensemble Modern, Gürzenich Orchester Köln, Staatskapelle Berlin, Philharmonisches Staatsorchester Hamburg, HR Sinfonieorchester, Diuseldorfo simfoniker ir kt. Be to, jis dažnai kviečiamas į dėstyti meistriškumo kursus visoje Europoje.
Kamerinė muzika visada buvo svarbi jo muzikinio gyvenimo dalis, dėl kurios jis įkūrė „And The Brass“ ir „Nineties Trombone Ensemble“. Be to, jis taip pat dažnai groja su Frankfurto Chamber Brass, Salaputia Brass, ARTE (Vokietija) ir Uwe Dierksen bei Kronberg Academy.
Migelis yra Frankfurto operos muziejaus orkestro solo trombonas nuo 2018 m., o nuo 2023 m. žiemos semestro – Mainco aukštosios muzikos mokyklos trombono mokytojas.