Jievaras Jasinskis – Trombonininkas, aranžuotojas ir kompozitorius. Gimė 1989 metais,  Vilniuje. 2008 metais baigė Balio Dvariono muzikos mokyklą, 2012 metais – Lietuvos muzikos ir teatro akademiją (LMTA), trombono specialybę. 2018 metais įstojo į magistro kursą (LMTA) ir šiuo metu studijuoja kompoziciją.
Įvairiems orkestrams ir grupėms aranžavo, orkestravo virš 1500 dainų, tarp jų pilnos koncertinės programos su atlikėjais: Andrius Mamontovas (aranžuotas albumas “Šiaurės naktis. Pusė penkių” įrašytas “Abbey Road” studijoje, Londone), Ten Walls (Marijus Adomaitis), Linas Adomaitis, Ieva Narkutė, Lilas ir Innonime, G&G Sindikatas. Suaranžuoti du Kipro Mašanausko miuziklai: “Barbora Radvilaitė” ir “Karalius Mindaugas”, Merūno Vitulskio albumas “Muzika Lietuvai”. Taip pat aranžuota gausybė dainų įvairiems LRT muzikiniams projektams.
10 metų grojo ir kūrė muziką grupėje „Bekešo vilkai“. Taip pat grojo grupėse „Inculto“, „Saulės kliošas“, „Skamp“, “G&G Sindikatas”, “Lila sir Innonime” ir k.t. 2014 metais įkūrė Jievaro Jasinskio autorinę muziką atliekančią grupę „Reinless“. Su ja išleido debiutinį albumą “Sus signal” ir įrašinėja antrą.
2016 metais sukūrė muziką projektui „Istorinis kadras“ (nebylus filmas „Barbora Radvilaitė“, rež. Josef Lejtes) su gyvai atliekama simfoninio orkestro muzika. Tais pačiais metais J. Jasinskis laimėjo Lietuvos kompozitorių sąjungos organizuojamą “Naujų kūrinių pučiamiesiems ir mušamiesiems intrumentams” konkursą.  Kūrinys trombonui ir fortepijonui – “No one’s suit” tapo privalomu tarptautiniame “Pakalnio” pučiamųjų instrumentų konkurse.
2017 metais sukūrė muziką muzikinei pasakai “Džiazolendas”. Įkūrė “Lithuanian JJazz ensemble” ir jam kartu su kitais Lietuvos kompozitoriais kuria muziką. Su šiuo ansambliu įrašė debiutinį albumą. Kaip trombonininkas 2018 metais dalyvavo tarptautiniame projekte – “EuroRadio Big Band”, Rygoje. Ten atliko solines improvizacijas ir pirmojo trombono partijas.
2018 metais tapo Kauno Big bando vyriausiuoju dirigentu.