GERMAN BRASS – vienas geriausių pučiamųjų ansamblių pasaulyje kilęs iš Vokietijos. Kaip pučiamųjų instrumentų ansamblių pradininkas, German Brass ne tik rašo muzikos istoriją nuo pat savo įkūrimo 1974 m., bet ir toliau tęsia savo sėkmės istoriją.
„German Brass“ pavyko sukurti „įvairovę vienybėje“, t. y. sukurti stebuklą, sukuriantį unikalų, su niekuo nesupainiojamą kolektyvinį skambesį su dešimčia individualistų ir garsių solistų iš išskirtinių pirmos klasės Vokietijos orkestrų. Kaip ansamblis jie groja skaidrią kamerinę muziką, bet kartu su simfonine didybe ir dinamika, kurią gali sukurti tik pučiamųjų instrumentalistai.
German Brass repertuare yra visos stilistinės kryptys ir rūšys nuo Scheidt iki Šostakovičiaus, nuo Dixieland iki Bossa Nova. Ansamblis savo koncertuose profesionaliai ir linksmai puoselėja ir įveikia susiskirstymą į du muzikos stilius: programose – klasikinių kūrinių aranžuotės, taip pat nesenstančių kūrinių adaptacijos ir kompozicijos, kurios dažniausiai buvo aranžuotos ir sukurtos specialiai German Brass kaip duoklė tipiškam ansamblio skambesiui ir techniniam blizgesiui.