Frøydis Ree Wekre iš Oslo (Norvegija) mokėsi fortepijono ir smuiko, o tada, būdama 17 metų, pradėjo groti valtorna. Be Norvegijos jos studijos vyko Švedijoje, Rusijoje ir JAV.
Po metų darbo Norvegijos operoje, ji prisijungė prie Oslo filharmonijos orkestro ir grojo iki 1991 m. Ji yra koncertavusi su tokiais dirigentais kaip Herbert Blomstedt, Bernhard Haitink, Mariss Jansons, Kiril Kondrašin, Zubin Mehta, Pierre Monteux, Esa Pekka Salonen ir daugelis kitų. Be orkestrinės veiklos, ji buvo aktyvi solistė ir kamerinės muzikos atlikėja, daugiausia Europoje ir Šiaurės Amerikoje.
M. Wekre iki 2011 m. buvo valtornos dėstytoja Norvegijos muzikos akademijoje ir kamerinės muzikos profesorė. Šiuo metu ji keliauja po visą pasaulį, skaito paskaitas ir veda meistriškumo kursus.
Pirmoji jos knyga “Thoughts on Playing the Horn well” buvo išversta į keletą kalbų. Paskutinė jos knyga „Collected Writings“ buvo išleista 2020 m. Jai parašyta daugiau nei 40 kompozicijų, kai kurios iš jų įrašytos SIMAX, CRYSTAL ir 2L.no.
Frøydis Ree Wekre yra Tarptautinės valtornininkų draugijos garbės narė, kurios metu ji taip pat buvo prezidentė. Daugelį metų ji buvo susijusi su Musica Riva Italijoje, Sarasotos muzikos festivaliu JAV, Banffo menų festivaliu ir Domaine Forget Kanadoje.