Antti Ohenoja šiuo metu yra Malaizijos filharmonijos orkestro soloperkusistas ir timpanistas. Antti taip pat nuolat koncertuoja su tokiais orkestrais kaip Filharmonijos orkestras, BBC filharmonijos orkestras, Helsinkio filharmonijos orkestras, KBS Seulo simfoninis orkestras, Malmės simfoninis orkestras ir Suomijos radijo simfoninis orkestras.
P. Ohenoja įkūrė Oulu Percussion Group, retkarčiais koncertavo su Kanados mušamųjų ansambliu Nexus ir dirba įvairiose kamerinės muzikos scenose; kaip ksilofonininkas Dallapé ansamblyje, kurio pagrindinis dėmesys skiriamas 100 metų senumo populiariosios muzikos repertuarui, taip pat su kameriniu orkestru Avanti, su kuriuo gastroliavo Europos ir JAV koncertų salėse.
Jis taip pat yra švedų ir suomių perkusijos dueto „Vejlet AB“ narys.
Suomijoje gimęs P. Ohenoja yra įgijęs muzikos daktaro ir muzikos magistro laipsnius Sibelijaus akademijoje, o muzikos bakalauro laipsnį Toronto universitete Kanadoje. 2011 m. tarptautiniame mušamųjų konkurse PAS Italijoje laimėjo 1-ąją vietą. Pastaraisiais metais jis ėjo mušamųjų instrumentų mokytojo pareigas Lappeenranta muzikos mokykloje Suomijoje ir vedė meistriškumo kursus Malaizijoje, Kanadoje, Pietų Korėjoje ir Suomijoje.