Andre Schoch yra Berliner Philharmoniker narys nuo 2017 m., o nuo 2021 m. eina pakaitinio profesoriaus pareigas Manheimo muzikos ir scenos menų universitete.
2014–2017 m. jis buvo Hamburgo filharmonijos orkestro pagrindinis trimitininkas. Prieš tai Deutsche Oper Berlin ir Gewandhausorchester Leipzig. Kaip solistas Schoch koncertavo su Hamburgo filharmonijos orkestru, diriguojamu Kento Nagano, Lenkijos Kammerphilharmonie, Festspiele Mecklenburg-Vorpommern, Prahos kameriniu orkestru ir Berliner Barock Solisten.
Andre Schoch taip pat yra labai vertinamas kaip kamerinis muzikantas. Jis yra ansamblio „10forBrass“ ir dueto Schoch/Höricke įkūrėjas. Reguliariai Schoch kviečiamas groti su garsiuoju ansambliu „German Brass“.
Nuo 2020 m. Schoch moko trimito studentus Berlyno filharmonijos Karajan akademijoje ir dažnai vadovauja akademijos pučiamųjų instrumentų ansamblių repeticijoms. 2015–2017 m. dėstė Hamburgo muzikos ir teatro aukštojoje mokykloje. Schochas vedė pripažintus meistriškumo kursus Karajan akademijoje, Šanchajaus orkestro akademijoje ir Manheteno muzikos mokykloje.
1987 m. gimęs Schochas, būdamas aštuonerių metų, pirmą kartą išmokė groti trimitu Ansgar Dümchen. 2004–2007 m. studijavo Karlsruhe muzikos aukštojoje mokykloje, mokėsi pas profesorių Reinholdą Friedrichą ir profesorių Klausą Bräkerį. Vėliau studijavo pas profesorių Matthiasą Höfsą Hamburgo muzikos ir teatro aukštojoje mokykloje, o 2010–2012 m. – pas Gáborą Tarkövi Berlyno filharmonijos Karajano akademijoje.
Įvairiapusį Schoch, kaip solisto ir kamerinio muzikanto, repertuarą įvairiais garso ir vaizdo įrašais išleido tokios kompanijos kaip Berlin Classics, Dabringhaus & Grimm ir Genuin.