Seri Dan užaugo Seule, Korėjoje ir groti pianinu pradėjo būdama 7 metų. Būdama maždaug 11 metų jos fortepijono mokytoja pastebėjo, kad ji taip pat turi talentą dainuoti, todėl vienu metu pradėjo lankyti fortepijono ir dainavimo pamokas. Kitais metais Seri laimėjo klasikinio vokalo konkursą Seule. Baigusi pradinę mokyklą, ji nusprendė sutelkti dėmesį tik į grojimą fortepijonu ir įstojo į Kaywon vidurinę menų mokyklą. Ji gavo bakalauro laipsnį su visais balais Kyunghee universitete pas prof. Hyo-Sun Lim ir gavo visą stipendiją.
2016 m. Seri persikėlė į Vokietiją ir pradėjo studijuoti fortepijoną pas prof. Alfonso Gómez ir Tamara Stefanovich Freiburgo muzikos aukštojoje mokykloje. Pirmą kartą ji susitiko su Krisu Garfittu šiame universitete ir jie bendradarbiavo keliuose koncertuose ir įrašuose. Gavusi magistro laipsnį su visais balais per tris baigimo rečitalius, Seri įstojo į Manheimo muzikos aukštąją mokyklą studijuoti Korrepetition pas Chiaki Ohara.
Nuo 2018 m. kartu su Kris Garfitt ji nuolat rengia Duo Recital Tours Anglijoje ir Vokietijoje, taip pat akomponuoja su Kris keliuose pagrindiniuose trombonų ir muzikos konkursuose, pavyzdžiui, ARD Music Competition Vokietijoje, Royal Overseas League Music Competition, Jeju International Music Competitions ir IPV. Trombono konkurse, kur jis laimėjo visus pirmuosius prizus.
Seri groja kamerinės muzikos projektus ir nuolat akomponuoja pianinu Vokietijos radijo filharmonijos orkestrui. Nuo 2020 m. ji dirba bendradarbiaujančia pianiste ir kamerinės muzikos asistente Hochschule für Musik Saar, Sarbriukene, Vokietijoje.