Sebastiaan Kemner (1990) studijavo pas Jörgeną van Rijeną, Pierre’ą Voldersą, Remko de Jagerį ir Beną van Dijką Roterdamo ir Amsterdamo konservatorijose. 2015 m. jis baigė magistrantūros studijas, pasižymėdamas aukščiausiu balu. Nuo 2012 m. Iki 2014 m. Sebastiaanas taip pat buvo prestižinio Herberto von Karajano „Akademie der Berliner Philharmoniker“, dvejų metų stažuotės su garsiuoju Berlyno orkestru, dalis.
Sebastiaanas laimėjo prizus įvairiuose nacionaliniuose ir tarptautiniuose konkursuose, tarp kurių buvo prizai Christina Concours ir Stichting Jong Muziektalent Nederland. Taip pat tarptautinės žiuri išrinktas 2010 m. jaunuoju metų olandų muzikantu. 2013 m. Sebastiaan laimėjo Diuseldorfe vykusį tarptautinį pučiamųjų instrumentų konkursą „Aeolus“ – vieną iš svarbiausių savo instrumento konkursų. 2014 m. Niujorke vykusio tarptautinio trombonų festivalio metu jis laimėjo abi pirmąsias vietas kartu su Thein kvartetu, ir kaip solistas Franko Smito tenorinių-trombonų konkursą.
Kaip solistas Sebastiaanas nuolat koncertuoja rečitaliuose visose pagrindinėse Nyderlandų scenose ir su savo gimtosios šalies, ir užsienio orkestrais. Jis taip pat surengė daugybę koncertinių turų po Europą, Kiniją ir JAV. 2015 m. vasarą Sebastiaan tapo menininku Nyderlandų nacionalinio jaunimo orkestro NJO Muziekzomer rezidencijoje.
Taip pat kartu su savo dueto partneriu pianistu Andrea Vasi Sebastiaanas visada siekia išplėsti repertuarą ir kurti įdomias programas. Sebastiaanas jau yra surengęs daugybę pasaulinių premjerų, be kita ko, solo koncertų, kuriuos parašė Mike’as Svoboda ir Milika Kishino. Kitąmet tikimasi naujos Theo Verbey kompozicijos.
2012 m. jis tapo jauniausiu kolektyvo „New Trombone“, labai aktyvaus ansamblio, organizuojančio daugybę koncertų, turų, įrašų ir labai sėkmingo bienalės Europos trombonų festivalio „Slide Factory“, nariu.
Sebastiaanas dažnai koncertuoja orkestruose ir tokiuose ansambliuose kaip Berlyno filharmonijos orkestras, Karališkasis Concertgebouw orkestras, WDR Sinfonieorchester Köln, Olandijos radijo filharmonijos orkestras, Roterdamo filharmonijos orkestras, Malaizijos filharmonijos orkestras ir Berlyno filharmonijos pučiamųjų ansamblis.