Visi ansamblio nariai yra Nacionalinio operos ir baleto teatro simfoninio orkestro artistai.  Kartu kaip atskiras ansamblis pradėjo groti  prieš devynis metus. Atlikėjai ruošia įvairias programas trombonų ansambliams: vaikams – „Gyvūnai muzikoje“, „Amerikoniškos Jhon‘inės“, pristatytos Tytuvėnų vasaros festivalyje, „Vidurziemio fantazija“ šv. Jonų bažnyčioje, dalyvavo Ch. Frenkelio tarptautiniame muzikos festivalyje Šialiuose, muzikos muzikų parade Nacionalinės filharmonijos didžiojoje salėje, grojo Europos operos dienose Nacionaliniame operos ir baleto teatre. Ansamblis yra paruošęs programas nuo baroko ir klasikos iki džiazo, populiariosios ir šiuolaikinės muzikos. 

Tomas Karka (altinis ir tenorinis trombonai) – Nacionalinio operos ir baleto teatro simfoninio orkestro trombonų grupės koncertmeisteris, Kauno miesto simfoninio orkestro trombonų grupės koncertmeisteris, Naujosios Vilnios vaikų muzikos mokyklos mokytojas, įvairių varinių pučiamųjų ansamblių narys, tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatas.

Mindaugas Valaitis (trombonas) – Nacionalinio operos ir baleto teatro simfoninio orkestro artistas, Nacionalinės M. K. Čiurliomio menų gimnazijos mokytojas. Kaip solistas dalyvauja šalies festivaliuose (Menų festivalio „Vasara su M. K. Čiurlioniu“ aidai, Tytuvėnų vasaros festivalis, Dainavos krašto muzikos festivalis) M.Valaitis yra respublikinių J. Pakalnio konkursų (1990, 1993m.) laureatas.

Paulius Batvinis (trombonas) – Valsybinio simfoninio ir Nacionalinio operos ir baleto teatro simfoninio orkestrų artistas, įvairių varinių pučiamųjų ansamblių narys. Stažavosi Aarhuso (Danija) Karališkojoje muzikos akademijoje. Tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatas.

Jonas Kunčius (tenorinis ir bosinis trombonai) – Nacionalinio operos ir baleto teatro simfoninio orkestro artistas. Baigė bakalauro studijas Malmės muzikos akademijoje, Švedijoje. Dabar Lietuvos muzikos ir teatro akademijos magistrantas. Tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatas.

Audrius Stasiulis (bosinis trombonas) – Nacionalinio operos ir baleto teatro simfoninio orkestro artistas, Br. Jonušo muzikos mokyklos ir J. Tallat Kelpšos konservatorijos mokytojas – metodininkas, įvairių varinių pučiamųjų ansamblių narys. Stažavosi Suomijoje, Švedijoje. Respublikinių konkursų laureatas.