Mark David, St Martin in the Fields kamerinio orkestro solo trimitininkas, vieno prestižiškiausių pasaulio kamerinių ansamblių. Kaip atlikėjas jis dirbo su keletu pačių prestižiškiausių pasaulio orkestrų. Jis buvo apibūdintas kaip „įkūnijantis patį geriausią britų trimito grojimą: tono aiškumą, stiliaus eleganciją“. Prieš prisijungdamas prie ASMF jis buvo daugiau nei dvidešimt metų solo trimitininkas karališkame filharmonijos orkestre. Jis atliko solo partijas Bach Brandenburgo 2-ajame koncerte su András Schiff, Haydn trimito koncertą su Vladimir Ashkenazy, o Copland „Quiet City“  Bekingemo rūmuose privačiame koncerte Velso princui ir princesei. Jis taip pat atliko Haydno koncertą su ASMF Londone ir Šveicarijoje, o 2017 m. grojo Copland „Quiet City“, Šostakovičiaus fortepijono koncertą Nr. 1 ir Alasdair Nicholson „The Haunted Ebb“ fortepijonui, trimitui ir styginiams JAV.
Markas gimė Kornvalyje ir savo muzikinį kelią pradėjo garsiuose apygardos pučiamųjų orkestruose. Jis studijavo Birmingemo muzikos mokykloje pas Johną Wilbrahamą, vėliau pas Håkan Hardenberger. Jo profesinė karjera prasidėjo kaip solo trimitininko operoje North ir tęsėsi Bournemouth simfoniniame orkestre, kol 1990 m. persikėlė į karališkają filharmoniją.
Be savo atlikėjiškos veiklos, Mark vadovauja Londono Karališkosios muzikos akademijos varinių pučiamųjų katedrai, vienai iš geriausių pasaulyje, o buvę jo mokiniai groja orkestruose visame pasaulyje. Mark taip pat yra aktyvus kaip pedagogas. Jis vedė meistriškumo kursus JAV, Australijoje, Kinijoje, Vokietijoje, Šveicarijoje, Suomijoje ir Prancūzijoje.
2022 m. sausį Mark buvo patvirtintas Londono universiteto profesoriumi.
Laisvalaikiu Mark yra entuziastingas sportininkas, dalyvauja triatlono ir ultramaratono varžybose, slidinėjimo instruktorius ir kalnų dviračių instruktorius.
Mark David yra „Yamaha“ artistas.