Marijus Aleksa – vienas geriausių būgnininkų Lietuvoje ir Anglijoje. Paskutinius 10 metų gyvendamas Londone Marijus aktyviai dalyvavo daugėlyje koncertinių turų ir festivalių daugiau nei 40 šalių kartu su tokiomis džiazo muzikos žvaigždėmis kaip China Moses, Dennis Rollins, Femi Temowo, Joe Armon Jones, Ashley Henry bei Grammy laimėtoju Bill Laurance. 2018-tais grojo Gilles Peterson’s All Star Band.
Taip pat yra grojęs ir su tarptautinėmis pop muzikos žvaigždėmis – “All Saints”, “Blue”, Maverick Sabre ir Maysa Leak.
Marijus jau yra dirbęs ir garsiausiose muzikos įrašų studijose – “Abbey Road”, “Maida Vale” bei “AIR Studios”.
2015m. Marijus, kartu su grupe “Cortes”, pasirašė sutartį su viena didžiausių muzikos leidybos kompanijų pasaulyje – “Sony/ATV”. Grupės kūriniai ne kartą skambėjo didžiausių Anglijos radijų stočių eteryje.
2018-tais metais, kaip grupės lyderis ir prodiuseris išleido savo pirmąjį muzikos albumą pavadinimu “Maps”. Kūriniai iš šio albumo skamba “BBC1 Radio”, o vinilo plokštelė jau yra pristatoma didžiausiose Europos sostinėse ir Australijoje.
2019 m. Marijus buvo antrinktas į rinktinę grupę “NBLQ” (New Band Leaders Quartet) atstovauti Anglijos jaunąją džiazo kartą viename garsiausių džiazo festivalių pasaulyje “Blue Note At Sea”, ir taip pat su šia grupe irašyti autorinių kurinių albumą legendinėse “Abbey Road” studijose.
Marijus turi daug patirties ir edukacinėje veikloje – vedė ritmikos meistriškumo kursus Lietuvos Muzikos Terapijos Asociacijos nariams, taip pat su Bill Laurance grupe muzikos kūrybos ir prodiusavimo seminarą “Morleys” koledže Anglijoje. “Tudengi” festivalio Estijoje ir “Ventspils” džiazo festivalio Latvijoje metu vedė mušamųjų instrumentų meistriškumo kursus.