Kris Garfitt yra Tarptautinio ARD muzikos konkurso Miunchene pirmosios premijos laureatas, Courtois atlikėjas ir WDR simfoninio orkestro solistas. Be to, jis yra 2019 m. Karališkosios užjūrio lygos muzikos konkurso Londone aukso medalio laimėtojas, 2019 m. Jeju tarptautinio muzikos konkurso, 2018 m. Tarptautinio tenoro ir boso trombonų konkurso Budapešte, 2018 m. Pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų konkurso Vilniuje ir 2019 m. Tarptautinio IPV trombonų konkurso Vokietijoje laimėtojas.
2015 m. jis baigė Guildhall muzikos ir dramos mokyklą Londone pirmosios klasės pagyrimu. Mokydamasis Guildhall’e, jis reguliariai lankė pamokas pas Eric Crees, Peter Gane ir Christopher Houlding, o vėliau pas Fabrice Millischer iš Freiburgo muzikos mokyklos ir Guilhem Kusnierek iš Hochschule for Music Saar.
Nuo 2016 m. iki 2020 m. Krisas dirbo Vokietijos radijo filharmonijos nariu, o nuo 2021 m. yra WDR simfoninio orkestro solistas trombonininkas. Be reguliarių koncertų su savo orkestru, jis dažnai koncertuoja kaip kviestinis solo trombonininkas su daugeliu garsiausių Europos orkestrų, tokių kaip Karališkasis Concertgebouw orkestras Amsterdame, Birmingamo miesto simfoninis orkestras ir BBC Škotijos simfoninis orkestras. Jam pasisekė, kad jis buvo Europos Sąjungos jaunimo orkestro ir Gustavo Mahlerio Jugendorchester narys ir daug keliavo po pasaulį, koncertuodamas tokiose vietose kaip Concertgebouw Amsterdame, Karališkoji Alberto salė Londone, Zalcburgo festivalis, Hamburgo Elphilharmonie, Semperoper Drezdene, Berlyno filharmonijoje, Prahos Rudolfinum, Teatro Alla Scala Milane ir Seulo menų centre bei koncertuoja tokiuose festivaliuose kaip The BBC Proms ir Salzburger Festspiele.
Kartu su orkestro karjera, Krisas taip pat sugeba išlaikyti įtemptą grafiką kaip solo muzikantas. Jis ne kartą koncertavo kaip solistas su tokiais profesionaliais ansambliais kaip Bayerische Rundfunk simfoninis orkestras, Miuncheno kamerinis orkestras, Vilniaus miesto kamerinis orkestras, Budapešto styginių kamerinis orkestras, Jeju filharmonijos orkestras, Orchestra Di Padova e del Veneto ir Luxembourg Orkestras. 2016 m. Krisas pajuto susidomėjimą ir meilę trombono solinei literatūrai, todėl jis sukūrė duetą su išskirtine korėjiečių pianiste Seri Dan. Kartu jie reguliariai koncertuoja visoje Vokietijoje ir visame pasaulyje. Jie taip pat planuoja išleisti savo pirmąjį albumą 2022 m.
Kris taip pat reguliariai teikia konsultacijas visų lygių trombonininkams privačiai ir meistriškumo kursuose. Nuo 2016 m. jis yra Šefildo miesto jaunimo orkestro pučiamųjų instrumentų mokytojas.