Belgijos trimitininkas Jeroen Berwaerts yra muzikinė jėga, su kuria reikia skaitytis, kurio visa apimanti meilė muzikai neturi ribų. Giriamas už išskirtines technines galimybes ir jautrų muzikalumą, jo repertuaras apima kiekvieną epochą – nuo ​​baroko iki šiuolaikinės muzikos ir džiazo.
Jis grojo kaip solistas su pagrindiniais orkestrais, įskaitant NHK simfoninį, Vienos simfoninį, Konzerthausorchester Berlin, NDR simfoninį orkestrą, Švedijos radijo simfoninį orkestrą, Orquesta Sinfónica de Galicia ir Strasbūro bei Liuksemburgo filharmonijų orkestrais, vadovaujamais tokių dirigentų kaip Alan Gilbert. Yakovas Kreicbergas, Junas Märklas ir Matthiasas Pintscheris. Jis yra nuolatinis tarptautiniu mastu žinomų muzikos festivalių, tokių kaip Šlėzvigo-Holšteino muzikos festivalis, Niedersächsische Musiktage, Takefu tarptautinis muzikos festivalis Japonijoje, Ars Musica Belgijoje, Festspiele Mecklenburg-Vorpommern, Rheingau Musik festivalis, svečias.
Standartinio trimito repertuaro pagyvinimas išradingomis programomis ir neįprastais kontekstais tapo Jeroen Berwaerts vizitine kortele. Vienoje iš tokių programų kartu su Jacques Brel šansonais pateikiama Hendelio „Feuerwerksmusik“ ir šokiai iš Rameau operos „Dardarus“. Dainuojančius vaidmenis tokiose programose dažniausiai imasi pats Jeroen Berwaerts, kuris šalia aktyvios trimitininko karjeros baigė džiazo vokalo studijas Gento karališkojoje konservatorijoje.
Nepaprastas Jeroen Berwaerts atsidavimas šiuolaikinei muzikai akivaizdus daugybėje jo surengtų pasaulinių premjerų, įskaitant antrąjį Toshio Hosokawa trimito koncertą „Im Nebel“ ir Francesco Filidei „Carnevale“. Po Håkan Hardenberger jis buvo antrasis trimitininkas visame pasaulyje, įtraukęs į savo repertuarą HK Gruber’s Busking (2007). 2019 m. Jeroen Berwaerts ir Håkan Hardenberger atliko Tobiaso Broströmo dvigubo koncerto dviem trimitams „Nigredo: The Dark Night of the Soul“ premjerą, kurį bendrai užsakė Malmės simfoninis orkestras, BBC Radio 3 (BBC Proms) ir Švedijos radijo orkestras.
Šį sezoną planuojami koncertai su Miuncheno kameriniu orkestru, Belgijos nacionaliniu orkestru, taip pat su Aleksandru Melnikovu ir Ensemble Resonanz.
Jeroen Berwaerts diskografijoje yra „Signals from Heaven“, įrašytas su Salaputia Brass, su kuriuo jis trimitininkas, džiazo vokalistas ir ansamblio vadovas. Jo įrašas Paulo Hindemitho trimito sonatos su Aleksandru Melnikovu buvo išleistas Harmonia Mundi 2015 m. 2012 m. jis įrašė Šostakovičiaus Koncertą fortepijonui, trimitui ir orkestrui vadovaujant Teodorui Currentzis su Mahlerio kameriniu orkestru, tais pačiais metais kartu su Vo įrašė Toshio Hosokawa VII kūrinį su Liuksemburgo filharmonijos orkestru.
Jeroen Berwaerts Karlsrūhėje mokėsi pas garsų trimito virtuozą Reinhold Friedrich. Nuo 2008 m. jis yra Hanoverio muzikos mokyklos „Hochschule für Musik“ trimito profesorius. Jis taip pat yra Londono karališkosios muzikos akademijos profesorius ir oficialus Yamaha atlikėjas.