Prahos pavasario, Ellswortho Smitho, Girolamo Fantini, Only Brass ir Lieksa tarptautinių trimito konkursų nugalėtojas Huw Morgan yra pagrindinis Bazelio simfoninio orkestro trimitas, pripažinto pučiamųjų instrumentų ansamblio Septura įkūrėjas ir Menų universiteto trimito profesorius. Liucernoje.
Naujausi soliniai koncertai su BBC nacionaliniu Velso orkestru, Janáčeko filharmonijos orkestru Ostrava, Hamburgo Camerata, Antverpeno simfoniniu orkestru, Northern Sinfonia, Helsinkio filharmonija ir Airijos kameriniu orkestru. Solo yra grojęs Wigmore Hall, Cheltenham, Mecklenburg-Vorpommern, Ticino, International Trumpet Guild ir Kaposvár festivaliuose. Huw, aistringas šiuolaikinės muzikos atstovas, atliko Leifo Segerstamo, Paulo Maxo Edlino, Karlo Jenkinso ir Jonathano Harvey kūrinių premjeras.
Daugiau nei trisdešimtyje komerciškai prieinamų įrašų (EMI, Decca, Chandos) Huw galima išgirsti kaip solo trimitininką BAFTA nominuoto filmo „Me and Orson Welles“ garso takelyje. Pirmieji du jo novatoriškos serijos „Naxos Records“ albumai „The Art of the Modern Trumpet“ susilaukė tarptautinio pripažinimo, įvairiai apibūdinami kaip „sensacingas debiutas“, „raiškiai interpretuotas“ ir pasižymintis „grynu tonu, visiška kontrole, ir lengvo meistriškumo jausmu“.
Be savo solinės veiklos, Huw nuolat pasirodo kaip kviestinis muzikantas su daugeliu pirmaujančių ansamblių, įskaitant Londono simfoninį orkestrą, NDR Elbphilharmonie orkestrą, Mahlerio kamerinį orkestrą, St Martin-in-the-Fields akademiją ir Nash Ensemble. Jis vedė meistriškumo kursus visoje Europoje, Šiaurės Amerikoje ir Azijoje.
Gimęs Pietų Velse, Huw mokėsi Chetham’s School of Music, Londono Karališkojoje muzikos akademijoje ir Zürcher Hochschule der Künste. Jo pagrindiniai mokytojai buvo John Dickinson, Murray Greig, James Watson, Mark David, Robert Farley ir Frits Damrow.
Huw Morgan yra Yamaha artistas.